• Wpisów: 12
  • Średnio co: 171 dni
  • Ostatni wpis: 111 dni temu, 14:00
  • Licznik odwiedzin: 4 799 / 2228 dni
 
yura-shii
 
Machnę w tym miejscu troszkę trailerów openingów obrazków  gier w które już na maksa się wkręciłam,po uszy.
Przynajmniej nie są płatne...
(znaczy się są płatne ale o ile nie masz cierpliwości czekać)... każdego dnia o godzinie 4am czasu Japońskiego czyli o 22.00 naszego czasu,gra ładuje się od nowa do syta i zyskujemy wysoki poziom staminy do wykorzystania podczas misji z grze oraz  bilety na dalszy scenariusz-ale jest ich tylko 5 (mało troszkę ale zadowalająco) ale ja nie dam się skusić na to i kupować,czekam cierpliwie aż wybije odpowiednia godzina.
Mało tego nie zachęcam do wykupywania "sweet route" ,ja gram w "normal route" i żyję (choć z racji tego przetracę dużo obrazków to nie dbam o to)bo ja mówię- nie będę płaciła.Jestem uzależniona ale nie aż tak bardzo.Wystarczy że to i tak pochłania mój czas-więc płacę moją agendą.
Ps:Przecież i tak można te obrazki znaleźć w grafice google,boshhh!
Ale są też i gry gdzie nie ma podziału i obrazki automatycznie wyskakują na ekranie (dziękuję tym czcigodnym autorom tych gier za łaskę jaką obdarzyli wszystkich zainteresowanych)
Meh meh...oprócz tego na stronach pojawiają się eventy  które można uruchomić i zdobyć ciekawe ciuszki dla swojej bohaterki (im dłużej w tym siedzę tym więcej wiem co i jak),a w zakładce "News" czasami można znaleźć prezenciki małe i duże ale bardzo przydatne. Trafi się czasami na jeden bilecik,ale najczęściej są to złote monety a nimi można zapłacić za stroje które nagle musimy w grze kupić.

1.Several Shades of Sadism pic.(dół)
2.Slepples Cinderella trailer.

3.My Forged Wedding PARTY opening.

4.Vampire Lovers pic. (dół)
5:Princess of the Moon pic.(dół)
6.Lust in Terror Mannor pic.(dół)
7.Love never Dies pic. (dół)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi DzimiOppa. mogą komentować ten wpis.